Responsive Web Tasarım

Şimdi responsive dizayn nasıl çalışıyor gelin beraberce bakalım. Son zamanlarda mobil cihazların ( cep telefonu, tablet) kullanımındaki artış ile beraber farklı cihazlarda web sitesinin doğru ve tam görüntülenebilir olması için yeni bir kodlama tekniğine geçildi.

Bu kodlama tekniğinin ismi responsive web tasarımıdır. Responsive web tasarım, web sitelerinin tüm farklı cihaz ( cep telefonu, tablet ve bilgisayar ) ve ekranlarda orijinal haliyle görüntülenebilmesi için hazırlanan tasarım ve kodlama tekniğidir.

Bir diğer deyişle; responsive web tasarımı, bir web sitesinin içeriğindeki görüntüleri kaydırıp hizalayarak ve şekil değiştirerek farklı ekranlara uyum göstermesini sağlar. Firmanızın responsive web tasarıma sahip olmasının işletmeniz için bir çok faydası vardır.

Size sağlayacağı faydalardan en önemlilerini sizin için aşağıda topladık.

Kullanılabilirlik
Responsive web tasarımın en önemli yararı, web sitenizi farklı ekranlara uyum sağlayacak derecede esnek hale getirmesidir. Web siteniz, mobil, dizüstü ve masaüstü cihazlarda rahatlıkla gezilebilir. Web sitesi ekranın büyüklüğüne göre içeriği kaydırır, görüntüleri ( fotoğrafları )yeniden boyutlandırır ve web sitesindeki yazıların boyutlarını her cihaza göre otomatik ayarlar.

Responsive web tasarım sayesinde kullanıcı, web sitenize hangi cihazdan giriş yaparsa yapsın rahat bir şekilde tüm içeriklere kolayca ulaşır.

Hep Güncel Kalın
Eski sistemlerde Web sitenizi güncellemek istediğinizde, masaüstü bilgisayarlar, cep telefonu ve tabletler için hazırlanmış web sitelerinizi ayrı ayrı güncellemeniz gerekmekteydi.

Şimdi responsive web tasarımın getirdiği kolaylık ile, tek bir web sitesi güncelleyerek tüm cihazlarda güncel görünen bir web sitesine sahip olacaksınız. Böylece zamandan kazanacak ve yanlış güncelleme sıkıntılarından kurtulacaksınız.

Pazarlama ve Satış
Kullanıcının tercih ettiği cihaza göre çalışan bir web sitesi sahibi olmak size pazarlama kolaylığı ve kazancınızda artış sağlayacaktır.

Tatiline karar vermeden yola çıkan ve mobil cihazları ile otelleri inceleyen kişilerin gözünde, responsive web tasarıma sahip siteniz sayesinde diğer firmalardan her zaman 1 adım önde olacaksınız.

Maliyet
Eski sistemler ile bilgisayar, tablet ve cep telefonları için ayrı ayrı hazırlanan web siteleri, responsive web tasarıma sahip sitelerden çok daha yüksek maliyete sebep olurlar.

Sosyal Paylaşımlar Responsiv web tasarıma sahip web sitenizi sosyal paylaşım sitelerinde çok daha kolay tanıtabileceksiniz. Responsive web tasarım bilgisayar,cep telefonu ve tabletler ile uyumludur. İleri düzeyde kodlamaya sahip bu web siteleri aynı zamanda titiz bir teste de ihtiyaç duyarlar.

Sadece konusunda uzman web tasarım firmaları tarafından sorunsuz uygulanabilirler. Firmanız için teklif almak veya daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Firmanız İçin Responsive Web Sitesi Tasarlamamızı İster misiniz?.

Websitenizin Analitiği Birden fazla web sitesi güncellemeye son Websitenizin Analitiği Google ve Seo için daha iyi bir içerik Websitenizin Analitiği Websitenizin Analitiği Websitenizin Analitiği Satışı arttırma Websitenizin Analitiği Maliyeti düşürmeWeb TasarIm

Ürün ve hizmetlerinizi herhangi bir kurulum ücreti vermeden açacağınız şubelerle dünyanın her yerinde satışa sunabilirsiniz.

Detay

ResponsIve WEB TasarIm

Şimdi responsive dizayn nasıl çalışıyor gelin beraberce bakalım. Son zamanlarda mobil cihazların ( cep telefonu, tablet) ..

Detay

Mobil Web Tasarım

Cep Telefonları ve Tabletlerede Siteniz Uygun Olsun Mobil web siteleri günümüzde artık ihtiyaç haline geldi.Akıllı telefonlarla...

Detay

Otel Web Çözümlerİ

Yerli ve yabancı pazara seslenen otel ve diğer konaklama tesisleri için seslendikleri müşteri portföyüne uygun web tasarımları üretiyoruz

Detay