Otel Web Çözümleri

Yerli ve yabancı pazara seslenen otel ve diğer konaklama tesisleri için seslendikleri müşteri portföyüne uygun web tasarımları üretiyoruz 

Sizlerle görüşerek otelinize uygun bilgi akış mimarisi hazırladıktan sonra otelinizin öncü özelliklerini öne çıkartarak tercih edilirliğinizi artırıyoruz.

Ayrıca, Kara Kedi Web Tasarımın oteller için geliştirdiği Online Otel Rezervasyon Sistemi, ile sadece birkaç saat içinde web siteniz üzerinden online rezervasyon alabilir hale gelebilirsiniz.

Online Otel Rezervasyon Sistemi ile müşterileriniz kolayca sizin tanımlayacağınız kontenjanlar dahilinde oda seçimlerini yapıp, kredi kartları ile rezervasyon yapabilirler. Siz Online Otel Rezervasyon Sistemi'nin Yönetici panelinden otelinize ait oda seçenekleri, kontenjan, fiyat ve aksiyon bilgilerini girip müşterilerinizi beklersiniz.

Web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz böylece, sizin tanımladığınız bilgiler göre anında güncel oda fiyatlarına ulaşabilir, uyguladığınız aksiyonları görebilir ve kontenjan uygunsa rezervasyon yapabilirler. Size sadece gelen rezervasyonları takip etmek kalır. 

 Web TasarIm

Ürün ve hizmetlerinizi herhangi bir kurulum ücreti vermeden açacağınız şubelerle dünyanın her yerinde satışa sunabilirsiniz.

Detay

ResponsIve WEB TasarIm

Şimdi responsive dizayn nasıl çalışıyor gelin beraberce bakalım. Son zamanlarda mobil cihazların ( cep telefonu, tablet) ..

Detay

Mobil Web Tasarım

Cep Telefonları ve Tabletlerede Siteniz Uygun Olsun Mobil web siteleri günümüzde artık ihtiyaç haline geldi.Akıllı telefonlarla...

Detay

Otel Web Çözümlerİ

Yerli ve yabancı pazara seslenen otel ve diğer konaklama tesisleri için seslendikleri müşteri portföyüne uygun web tasarımları üretiyoruz

Detay